Jak kupować produkty naturalne i zdrowe, a przy okazji zaoszczędzić?

  • Pokaże Ci tańsze i zdrowsze zamienniki
  • Nauczę Cię jak samodzielnie możesz analizować skład produktów i wybierać najzdrowsze, bezpieczne dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny produkty
  • Unikniesz pułapek producentów i dobierzemy produkty dostosowane do Twoich celów i jadłospisu
  • Zakupy w kilku miejscach
edukacja żywieniowa na zakupach

Wspólne zakupy

Wspólne zakupy (Edukacja żywieniowa) to realizowanie listy zakupów dla danego jadłospisu. Mają na celu zwiększenie świadomości konsumenckiej, nauka analizy składu produktu poprzez zrozumiałe czytanie etykiet oraz dokonywania wyboru na półkach sklepowych. W trakcie takich zakupów uczymy się jak wybierać zdrowsze zamienniki, czego unikać wsród gotowych półproduktów, jak oszczędzać aby móc sobie pozwolić na produkty lepszej jakości oraz jakie pułapki czekają na konsumenta w sklepie. Wspólne zakupy z możliwością zakupów w kilku miejscach np. bazar, piekarnia, market, sklep ze zdrową żywnością itp.)

Czas trwania zakupów: 2-4 godz.
Cena ustalana indywidualnie

Wspólne gotowanie

Wspólne przygotowanie wybranego menu (edukacja żywieniowa) - jest to pomoc dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni lub mają ograniczony czas na przygotowywanie posiłków lub zwyczajnie chcą zwiększyć swoją świadomość żywieniową. W trakcie wspólnego gotowania przygotowujemy u państwa w domu wybrane z jadłospisu jednodniowe menu lub kilka wybranych dowolnie potraw. Ma to na celu poprawę organizacji w kuchni, naukę alternatywnych technik obróbki produktów, zwiększenie świadomości na temat procesów i samych surowców którymi posługujemy się w kuchni.

Czas przygotowania posiłków: 2-4 godz.
Cena ustalana indywidualnie
© 2019 ewapsychodietetyk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone