Próbowałeś wielu diet?

Próbowałeś wielu diet, na ogólnych zaleceniach gubisz się, kiedy nie masz dokładnych wytycznych nie jesteś w stanie kontrolować bilansu, jadłospis nie spełnia twoich oczekiwań pod kątem smakowitości? Jest rozwiązanie! Z moją pomocą sam skomponujesz smaczną, zbilansowaną, samodzielnie wykreowaną dietę. To ty decydujesz co jesz. Moje zadanie jako dietetyka, będzie polegało na zbilansowaniu twoich ulubionych potraw w taki sposób aby osiągnąć zamierzony cel. Tego jeszcze nie było. Brak zakazów, brak ograniczeń, dostajesz tylko jadłospis w oparciu o to na co masz ochotę, przystosowany indywidualnie do Ciebie. Czy może być łatwiej ? Warunek ! Usługa tylko dla osób bez obciążonego wywiadu medycznego. Tak więc jeśli jesteś zdrowy, i uważasz, że to rozwiązanie dla Ciebie zapraszam dalej.

zdrowy jadłospis na tydzień 7 dni

Na czym to polega?

  • Krok 1 - Wypełniasz ankietę, dzięki której mam podstawowe informacje potrzebne do ustalenia bilansu. Odpowiadasz na pytania dotyczące twojego zwyczajowego sposobu odżywiania i nawyków oraz schematu dnia. Odpowiedzi na te pytania daje mi narzędzie do dostosowania jadłospisu do twoich indywidualnych potrzeb ( rodzaj aktywności i częstotliwość, alergie i nietolerancje pokarmowe, preferencje żywieniowe, pory spożywania i ilość posiłków itp).
  • Krok 2 - Z galerii zdjęć potraw wybierasz potrawy, które chciałbyś, aby znalazły się w twoim menu.
  • Krok 3 - Przesłanie ankiety z wybranymi potrawami jest jednoznaczne z zapytaniem o wycenę jadłospisu. Pozostałe ustalenia odbywają się indywidualnie drogą mailową w zależności od twoich potrzeb i oczekiwań
© 2019 ewapsychodietetyk.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone